OpenCalais (7.x-1.2) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Remove
bo: བསུབ་པ

en: Overview
bo: མདོར་བསྡུས

en: Category
bo: ཁྱབ་ཁོངས

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Create
bo: གསར་བཟོ

en: Other
bo: གཞན
