OpenCalais (7.x-1.2) - en to cs translation catalogue (11 entries)

en: Remove
cs: Odstranit

en: Overview
cs: Přehled

en: Category
cs: Kategorie

en: Settings
cs: Nastavení

en: High
cs: Vysoká

en: Low
cs: Nízká

en: Create
cs: Vytvořit

en: Node Type
cs: Typ uzlu

en: Other
cs: Jiné

en: Process
cs: Zpracovat

en: Threshold
cs: Práh
