OpenCalais (7.x-1.2) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Remove
gu: લોપ

en: Category
gu: શ્રેણી

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Create
gu: બનાવો

en: Other
gu: અન્ય

en: Process
gu: પ્રક્રિયા
