OpenCalais (7.x-1.2) - en to hr translation catalogue (9 entries)

en: Remove
hr: Ukloni

en: Overview
hr: Pregled

en: Category
hr: Kategorija

en: Settings
hr: Postavke

en: High
hr: Visoka

en: Low
hr: Niska

en: Create
hr: Stvori

en: Other
hr: Ostalo

en: Threshold
hr: Prag
