OpenCalais (7.x-1.2) - en to id translation catalogue (10 entries)

en: Remove
id: Hapus

en: Overview
id: Sekilas

en: Category
id: Kategori

en: Settings
id: Pengaturan

en: High
id: Tinggi

en: Low
id: Rendah

en: Create
id: Buat

en: Other
id: Lainnya

en: Process
id: Proses

en: Moderate
id: Moderasi
