OpenCalais (7.x-1.2) - en to it translation catalogue (12 entries)

en: Remove
it: Elimina

en: Overview
it: Panoramica

en: Category
it: Categoria

en: Settings
it: Impostazioni

en: High
it: Alto

en: Low
it: Basso

en: Create
it: Crea

en: Node Type
it: Tipo di nodo

en: Other
it: Altro

en: Process
it: Esegui

en: Threshold
it: Soglia

en: Moderate
it: Moderato
