OpenCalais (7.x-1.2) - en to ja translation catalogue (12 entries)

en: Remove
ja: 削除

en: Overview
ja: 概観

en: Category
ja: カテゴリー

en: Settings
ja: 設定

en: High
ja: 高い

en: Low
ja: 低い

en: Create
ja: 作成

en: Other
ja: その他

en: Process
ja: 処理

en: Threshold
ja: しきい値

en: Moderate
ja: モデレート

en: Bulk Operations
ja: 一括処理
