OpenCalais (7.x-1.2) - en to km translation catalogue (8 entries)

en: Remove
km: យកចេញ

en: Overview
km: ទិដ្ឋភាព​ទូទៅ

en: Category
km: ប្រភេទ

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: High
km: ខ្ពស់

en: Low
km: ទាប

en: Create
km: បង្កើត

en: Other
km: ផ្សេងៗ
