OpenCalais (7.x-1.2) - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Overview
lt: Apžvalga

en: Category
lt: Kategorija

en: Settings
lt: Nustatymai

en: High
lt: Aukštas

en: Low
lt: Žemas

en: Create
lt: Kurti

en: Other
lt: Kiti

en: Process
lt: Procesas

en: Threshold
lt: Slenkstis
