OpenCalais (7.x-1.2) - en to nl translation catalogue (15 entries)

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Overview
nl: Overzicht

en: Category
nl: Categorie

en: Settings
nl: Instellingen

en: High
nl: Hoog

en: Low
nl: Laag

en: Create
nl: Aanmaken

en: Node Type
nl: Inhoudstype

en: Other
nl: Andere

en: Process
nl: Verwerk

en: Threshold
nl: Drempelwaarde

en: Moderate
nl: Modereren

en: Enabled?
nl: Ingeschakeld?

en: Bulk Operations
nl: Bulkbewerkingen

en: API Settings
nl: API-instellingen
