OpenCalais (7.x-1.2) - en to pl translation catalogue (13 entries)

en: Remove
pl: Usuń

en: Overview
pl: Przegląd

en: Category
pl: Kategoria

en: Settings
pl: Ustawienia

en: High
pl: Wysoka

en: Low
pl: Niski

en: Create
pl: Utwórz

en: Node Type
pl: Typ węzła

en: Other
pl: Inne

en: Process
pl: Proces

en: Threshold
pl: Próg

en: Moderate
pl: Moderowanie

en: Bulk Operations
pl: Operacje masowe
