OpenCalais (7.x-1.2) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Remove
sl: Odstrani

en: Overview
sl: Pregled

en: Category
sl: Kategorija

en: Settings
sl: Nastavitve

en: High
sl: Visoko

en: Low
sl: Nizko
