OpenCalais (7.x-1.2) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Remove
sq: Hiq

en: Overview
sq: Panorama

en: Category
sq: Kategoria

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Create
sq: Krijo

en: Other
sq: Tjetër
