OpenCalais (7.x-1.2) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Remove
ur: حذف کریں

en: Overview
ur: جائزہ

en: Category
ur: زمرہ

en: Settings
ur: ترتیبات

en: High
ur: زیادہ

en: Low
ur: کم
