OpenCalais (7.x-1.3) - en to ast translation catalogue (8 entries)

en: Remove
ast: Desaniciar

en: Overview
ast: Vista xeneral

en: Category
ast: Categoría

en: Settings
ast: Preferencies

en: High
ast: Altu

en: Low
ast: Baxu

en: Create
ast: Crear

en: Other
ast: Otru
