OpenCalais (7.x-1.3) - en to el translation catalogue (10 entries)

en: Remove
el: Αφαίρεση

en: Overview
el: Επισκόπηση

en: Category
el: Κατηγορία

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: High
el: Υψηλό

en: Low
el: Χαμηλό

en: Create
el: Δημιουργία

en: Other
el: Άλλο

en: Process
el: Επεξεργασία

en: Threshold
el: Όριο
