OpenCalais (7.x-1.3) - en to fi translation catalogue (11 entries)

en: Remove
fi: Poista

en: Overview
fi: Yleiskatsaus

en: Category
fi: Kategoria

en: Settings
fi: Asetukset

en: High
fi: Korkein

en: Low
fi: Alin

en: Create
fi: Luo

en: Node Type
fi: Solmun tyyppi

en: Other
fi: Muu

en: Process
fi: Suorita

en: Moderate
fi: Moderoi
