OpenCalais (7.x-1.3) - en to he translation catalogue (11 entries)

en: Remove
he: הסרה

en: Overview
he: סקירה

en: Category
he: קטגוריה

en: Settings
he: הגדרות

en: High
he: חזק

en: Low
he: חלש

en: Create
he: יצירה

en: Node Type
he: סוג פריט תוכן

en: Other
he: אחר

en: Threshold
he: סף

en: Bulk Operations
he: פעולות גורפות
