OpenCalais (7.x-1.3) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Remove
hy: Հեռացնել:

en: Category
hy: Կատեգորիա

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: High
hy: Բարձր

en: Low
hy: Ցածր

en: Create
hy: Ստեղծել
