OpenCalais (7.x-1.3) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Remove
is: Fjarlægja

en: Overview
is: Yfirlit

en: Category
is: Flokkur

en: Settings
is: Stillingar

en: High
is: Mikið

en: Low
is: Lítið

en: Create
is: Stofna
