OpenCalais (7.x-1.3) - en to jv translation catalogue (8 entries)

en: Remove
jv: Buwang

en: Overview
jv: Sekilas

en: Category
jv: Kategori

en: Settings
jv: Sétingan

en: High
jv: Dhuwur

en: Low
jv: Endhép

en: Create
jv: Gawé

en: Other
jv: Liyané
