OpenCalais (7.x-1.3) - en to ka translation catalogue (8 entries)

en: Remove
ka: ამოშლა

en: Overview
ka: მიმოხილვა

en: Category
ka: კატეგორია

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: High
ka: მაღალი

en: Low
ka: დაბალი

en: Create
ka: შექმნა

en: Other
ka: სხვა
