OpenCalais (7.x-1.3) - en to kk translation catalogue (8 entries)

en: Remove
kk: Өшіру

en: Overview
kk: Шолу

en: Category
kk: Категория

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: High
kk: Жоғары

en: Low
kk: Төмен

en: Create
kk: Қосу

en: Other
kk: Басқа
