OpenCalais (7.x-1.3) - en to lv translation catalogue (10 entries)

en: Remove
lv: Izņemt

en: Overview
lv: Pārskats

en: Category
lv: Kategorija

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: High
lv: Augsts

en: Low
lv: Zems

en: Create
lv: Izveidot

en: Other
lv: Citi

en: Process
lv: Apstrāde

en: Threshold
lv: Slieksnis
