OpenCalais (7.x-1.3) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: Overview
ne: समिक्षा

en: Category
ne: वर्ग

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Create
ne: सिर्जना
