OpenCalais (7.x-1.3) - en to oc translation catalogue (9 entries)

en: Remove
oc: Levar

en: Overview
oc: Vista d'ensemble

en: Category
oc: Categoria

en: Settings
oc: Paramètres

en: High
oc: Nauta

en: Low
oc: Febla

en: Create
oc: Crear

en: Other
oc: Autre

en: Moderate
oc: Moderar
