OpenCalais (7.x-1.3) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Remove
ps: لركول

en: Overview
ps: پاسلیدنه

en: Category
ps: ټولی

en: Settings
ps: امستنې

en: High
ps: لوړ

en: Low
ps: ټيټ

en: Other
ps: نور
