OpenCalais (7.x-1.3) - en to pt translation catalogue (13 entries)

en: Remove
pt: Remover

en: Overview
pt: Visão geral

en: Category
pt: Categoria

en: Settings
pt: Configurações

en: High
pt: Alto

en: Low
pt: Baixo

en: Create
pt: Criar

en: Node Type
pt: Tipo do Node

en: Other
pt: Outros

en: Process
pt: Processar

en: Threshold
pt: Limite

en: Moderate
pt: Moderar

en: Bulk Operations
pt: Operações em massa
