OpenCalais (7.x-1.3) - en to sk translation catalogue (12 entries)

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Overview
sk: Prehľad

en: Category
sk: Kategória

en: Settings
sk: Nastavenia

en: High
sk: Vysoká

en: Low
sk: Nízka

en: Create
sk: Vytvoriť

en: Other
sk: Ostatné

en: Process
sk: Spracovanie

en: Threshold
sk: Hraničná hodnota

en: Moderate
sk: Moderovať

en: API Settings
sk: Nastavenia API
