OpenCalais (7.x-1.3) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Remove
ug: يۆتكىۋېتىش

en: Overview
ug: قىسقىچە ئەھۋالى

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Create
ug: قۇرۇش

en: Other
ug: باشقا
