OpenCalais (7.x-1.3) - en to uk translation catalogue (13 entries)

en: Remove
uk: Вилучити

en: Overview
uk: Огляд

en: Category
uk: Категорія

en: Settings
uk: Налаштування

en: High
uk: Високий

en: Low
uk: Низький

en: Create
uk: Створити

en: Node Type
uk: Тип матеріалу

en: Other
uk: Інше

en: Process
uk: Обробити

en: Threshold
uk: Поріг

en: Moderate
uk: Модерувати

en: Bulk Operations
uk: Пакетні операції
