OpenCalais (7.x-1.4) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Remove
am: አስወግድ

en: Overview
am: ጠቅላላ እይታ

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: High
am: ከፍ ያለ

en: Low
am: ዝቅተኛ
