OpenCalais (7.x-1.4) - en to ar translation catalogue (10 entries)

en: Remove
ar: حذف

en: Overview
ar: نظرة عامة

en: Category
ar: التصنيف

en: Settings
ar: الإعدادات

en: High
ar: مرتفعة

en: Low
ar: منخفض

en: Create
ar: أنشئ

en: Other
ar: آخر

en: Process
ar: عملية

en: Moderate
ar: مراقبة
