OpenCalais (7.x-1.4) - en to bg translation catalogue (9 entries)

en: Remove
bg: Премахни

en: Overview
bg: Обзор

en: Category
bg: Категория

en: Settings
bg: Настройки

en: High
bg: Силна

en: Low
bg: Слаба

en: Create
bg: Създаване

en: Other
bg: Други

en: Process
bg: Обработване
