OpenCalais (7.x-1.4) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Remove
bs: Ukloni

en: Overview
bs: Pregled

en: Category
bs: Kategorija

en: Settings
bs: Postavke

en: High
bs: Visoko

en: Low
bs: Nisko
