OpenCalais (7.x-1.4) - en to es translation catalogue (13 entries)

en: Remove
es: Eliminar

en: Overview
es: Vista general

en: Category
es: Categoría

en: Settings
es: Configuración

en: High
es: Alto

en: Low
es: Bajo

en: Create
es: Crear

en: Node Type
es: Tipo de nodo

en: Other
es: Otro(s)

en: Process
es: Procesar

en: Threshold
es: Umbral

en: Moderate
es: Moderado

en: Bulk Operations
es: Operaciones en masa
