OpenCalais (7.x-1.4) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Remove
mn: Устгах

en: Overview
mn: Ерөнхий агуулга

en: Category
mn: Ангилал

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: High
mn: Өндөр

en: Low
mn: Нам
