OpenCalais (7.x-1.4) - en to ru translation catalogue (13 entries)

en: Remove
ru: Удалить

en: Overview
ru: Обзор

en: Category
ru: Категория

en: Settings
ru: Настройки

en: High
ru: Высокий

en: Low
ru: Низкий

en: Create
ru: Создать

en: Node Type
ru: Тип материала

en: Other
ru: Другое

en: Process
ru: Обработка

en: Threshold
ru: Пороговое значение

en: Moderate
ru: Модерировать

en: Bulk Operations
ru: Пакетные операции
