OpenCalais (7.x-1.4) - en to ta translation catalogue (9 entries)

en: Remove
ta: நீக்கு

en: Overview
ta: மேற்பார்வை

en: Category
ta: பிரிவு

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: High
ta: உயர்ந்த

en: Low
ta: தாழ்ந்த

en: Create
ta: உருவாக்குக

en: Other
ta: மற்றவை

en: Process
ta: செய்முறை
