OpenCalais (7.x-1.4) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Remove
be: Выдаліць

en: Overview
be: Агляд

en: Category
be: Катэгорыя

en: Settings
be: Налады

en: Create
be: Стварыць

en: Other
be: Іншыя
