OpenCalais (7.x-1.4) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: Remove
cy: Symud

en: Overview
cy: Arolwg

en: Category
cy: Categori

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: High
cy: Uchel

en: Low
cy: Isel

en: Create
cy: Creu

en: Other
cy: Arall
