OpenCalais (7.x-1.4) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Remove
pt: Remover

en: Overview
pt: Vista global

en: Category
pt: Categoria

en: Settings
pt: Definições

en: High
pt: Alta

en: Low
pt: Baixa

en: Create
pt: Criar

en: Other
pt: Outro
