OpenChurch (7.x-1.11-alpha8) - en to cs translation catalogue (34 entries)

en: Home
cs: Domů

en: Title
cs: Nadpis

en: Body
cs: Text

en: Content
cs: Obsah

en: Author
cs: Autor

en: Description
cs: Popis

en: Cost
cs: Náklady

en: Date
cs: Datum

en: Link
cs: Odkaz

en: Image
cs: Obrázek

en: Help
cs: Nápověda

en: Email
cs: E-mail

en: Header
cs: Hlavička

en: Footer
cs: Patička

en: Location
cs: Místo

en: Phone
cs: Telefon

en: Position
cs: Pozice

en: Red
cs: Červená

en: White
cs: Bílá

en: Gray
cs: Šedý

en: Create a new form or questionnaire accessible to users. Submission results and statistics are recorded and accessible to privileged users.
cs: Vytvořte nový formulář nebo dotazník přístupný všem uživatelům. Odeslané formuláře a statistiky se zaznamenávají a jsou přístupné uživatelům s příslušným oprávněním.

en: Green
cs: Zelená

en: Blue
cs: Modrý

en: When
cs: Když

en: Black
cs: Černý

en: About
cs: Popis

en: A newsletter issue to be sent to subscribed email addresses.
cs: Vydání věstníku určené k odeslání na zaregistrované adresy.

en: Main menu
cs: Hlavní menu

en: Header top
cs: Začátek hlavičky

en: Page bottom
cs: Dolní část stránky

en: Sidebar first
cs: První postranní panel

en: The <em>Main</em> menu is used on many sites to show the major sections of the site, often in a top navigation bar.
cs: <em>Hlavní</em> menu na mnoha stránkách zobrazuje hlavní sekce stránek a často se nachází v horní navigační liště.

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
cs: Pro statický obsah typu "O nás" použijte <em>základní stránky</em>.

en: Sidebar second
cs: Druhý postranní panel
