OpenChurch (7.x-1.11-beta1) - en to no translation catalogue (41 entries)

en: Home
no: Hjem

en: Title
no: Tittel

en: Body
no: Brødtekst

en: Content
no: Innhold

en: Author
no: Forfatter

en: Description
no: Beskrivelse

en: Cost
no: Kostnad

en: Date
no: Dato

en: Link
no: Lenke

en: Image
no: Bilde

en: Help
no: Hjelp

en: Background Color
no: Bakgrunnsfarge

en: Audio
no: Lyd

en: Event
no: Arrangement

en: Email
no: E-post

en: Header
no: Topptekst

en: Footer
no: Bunntekst

en: Location
no: Sted

en: Gallery
no: Galleri

en: Phone
no: Telefon

en: Blog
no: Blogg

en: Position
no: Posisjon

en: Red
no: Rød

en: White
no: Hvit

en: Gray
no: Grått

en: Create a new form or questionnaire accessible to users. Submission results and statistics are recorded and accessible to privileged users.
no: Opprett et nytt spørreskjema som blir tilgjengelig for brukerne. Innsendte data og statistikk blir lagret og gjort tilgjengelig for priviligerte brukere.

en: Green
no: Grønn

en: Blue
no: Blått

en: Orange
no: Oransje

en: Black
no: Sort

en: About
no: Om

en: Where
no: Sted

en: Main menu
no: Hovedmeny

en: Header top
no: Topptekst, øverst

en: Page top
no: Sidetopp

en: Page bottom
no: Sidebunn

en: Sidebar first
no: Første sidestolpe

en: The <em>Main</em> menu is used on many sites to show the major sections of the site, often in a top navigation bar.
no: <em>Hovedmenyen</em> brukes på mange nettsteder til visning av hoveddelene av nettstedet, ofte i en toppnavigasjon.

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
no: Bruk <em>grunnleggende sider</em> for statisk innhold som «Om oss».

en: Sidebar second
no: Andre sidestolpe

en: Simplenews newsletter
no: Simplenews nyhetsbrev
