OpenChurch (7.x-1.11-beta10) - en to kk translation catalogue (401 entries)

en: Home
kk: Басты бет

en: User interface
kk: Интерфейс

en: Slideshow
kk: Слайд-шоу

en: Title
kk: Атауы

en: Body
kk: Мазмұны

en: Previous
kk: Алдыңғы

en: Image !current of !total
kk: !total суреттен !current сурет

en: Next
kk: Келесі

en: user
kk: пайдаланушы

en: select
kk: таңдау

en: Pages
kk: Беттер

en: Save configuration
kk: Конфигурацияны сақтау

en: Reset to defaults
kk: Қалыпқа келтіру

en: enabled
kk: қосулы

en: enable
kk: косулы

en: context
kk: контекст

en: delete
kk: Өшіру

en: Status
kk: Жағдайы

en: Administer
kk: Басқару

en: Markup
kk: Белгілер

en: Prefix
kk: Префикс

en: Suffix
kk: Суффикс

en: approve
kk: қабылдау

en: Delete
kk: Өшіру

en: Submit
kk: Жіберу

en: Operations
kk: Операциялар

en: Content
kk: Контент

en: Value
kk: Мән

en: Username
kk: Қолданушының аты

en: Email address
kk: Email адресі

en: Private
kk: Жеке

en: content
kk: контент

en: Development
kk: Дамыту

en: Groups
kk: Группалар

en: Type
kk: Тип

en: Author
kk: Автор

en: Replies
kk: Жауаптар

en: Closed
kk: Жабық

en: List
kk: Көрсету

en: Subject
kk: Тақырыбы

en: Actions
kk: Әрекеттер

en: disabled
kk: рұқсат етілмеген

en: Confirm
kk: Растау

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Remove
kk: Өшіру

en: Description
kk: Сипаттама

en: Language
kk: Тіл

en: Read more
kk: Ары-қарай оқу

en: Enable
kk: Қосылған

en: Disable
kk: Сөндіру

en: Article
kk: Мақала

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Administration
kk: Әкімшілік

en: Comments
kk: Пікірлер

en: More
kk: Толығырақ...

en: Action
kk: Әрекет

en: Tags
kk: Тэгтар

en: Block title
kk: Атауы

en: Taxonomy
kk: Таксономия

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Content types
kk: Контент түрлері

en: Home page
kk: Басты бет

en: Download
kk: Жүктеу

en: Version
kk: Нұсқа

en: view
kk: карау

en: Overview
kk: Шолу

en: Advanced options
kk: Кеңейтілген параметрлер

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Date
kk: Датасы

en: Size
kk: Көлем

en: Search
kk: Іздестіру

en: Reset
kk: Ысыру

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Display settings
kk: Шығару параметрлері

en: default
kk: әдепкі

en: This action cannot be undone.
kk: Бұл әрекет қайтарылмайды.

en: Number
kk: Саны

en: Message
kk: Хабарлама

en: Password
kk: Құпиясөз

en: - None -
kk: Таңдалмаған

en: Weight
kk: Салмағы

en: The configuration options have been saved.
kk: Конфигурация сақталды

en: Variable
kk: Мәң

en: Link
kk: Сілтеме

en: Image
kk: Сурет

en: Center
kk: Орта

en: Types
kk: Типтар

en: Required
kk: Қажетті

en: root
kk: түбір

en: Parent
kk: Ата-ана

en: Parents
kk: Ата-анасы

en: none
kk: көрсетілмеген

en: Category
kk: Категория

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Name
kk: Аты

en: edit
kk: түзету

en: Import
kk: Импорт

en: Book
kk: Кітап

en: Export
kk: Экспорт

en: Taxonomy term
kk: Қосатын термин

en: General settings
kk: Бас теңшелімдер

en: Field
kk: Өріс

en: Label
kk: Атауы

en: Preview
kk: Алдын-ала қарау

en: Save
kk: Сақтау

en: Help
kk: Көмек

en: Default
kk: Стандартты

en: Update
kk: Жанарту

en: Small
kk: Кіші

en: Large
kk: Ірі

en: Sunday
kk: Жексенбі

en: Monday
kk: Дүйсенбі

en: Tuesday
kk: Сейсенбі

en: Wednesday
kk: Сәрсенбі

en: Thursday
kk: Бейсенбі

en: Friday
kk: Жұма

en: Saturday
kk: Сенбі

en: Time
kk: Уақыт

en: View
kk: Қарау

en: Path
kk: Жол

en: Vocabularies
kk: Сөздіктер *

en: Modules
kk: Модульдер

en: Region
kk: Аумақ

en: Menu
kk: Мәзір

en: results
kk: нәтижелер

en: search
kk: Іздеү

en: Text
kk: Текст

en: Timestamp
kk: Уақыт белгісі

en: Keywords
kk: Кілтсөздер

en: Unknown
kk: Белгісіз

en: Attachment
kk: Тіркеме

en: Permitted file extensions
kk: Рұқсат етілген файлдық кеңейтулер

en: n/a
kk: жоқ

en: Upload
kk: Жүктеу

en: Picture
kk: Сүрет

en: type
kk: түр

en: Database type
kk: Дерекқор түрі

en: User
kk: Пайдаланушы

en: action
kk: әрекет

en: Continue
kk: Жалғастыру

en: Configure
kk: Баптау

en: file
kk: файл

en: status
kk: статусы

en: User ID
kk: Қолданушының ID

en: Error
kk: Қате

en: Contact
kk: Контакттау

en: Created
kk: Құрылған

en: Node
kk: Түйін

en: Are you sure you want to delete %title?
kk: Сіз %title жойғыңыз келетініне сенімдісіз бе?

en: Optional. In the menu, the heavier items will sink and the lighter items will be positioned nearer the top.
kk: Міндетті емес. Мәзірде, ауыр элементтер жеңіл элементтердің астында тұрады.

en: Update options
kk: Жаңарту баптаулары

en: All
kk: Барлық

en: Active
kk: Белсенді

en: Add content
kk: Контент қосу

en: Page title
kk: Парақ тақырыбы

en: Block
kk: Блок

en: Add block
kk: Блок құру

en: Page
kk: Бет

en: 1 hour | @count hours
kk[0]: 1 сағат

en: 1 day | @count days
kk[0]: @count күн

en: Site name
kk: Сайт атауы

en: Site slogan
kk: Сайт ұраны

en: Host
kk: Хост

en: Never
kk: Ешқашан

en: Out of date
kk: Ескірген

en: Header
kk: Үстіңгі деректеме

en: Left sidebar
kk: Сол жақ шеткі панелі

en: Right sidebar
kk: Оң жақ шеткі панелі

en: Footer
kk: Төменгі деректеме

en: Selected
kk: Тандалған

en: You cannot send more than %number messages per hour. Please try again later.
kk: Сіз сағатына %number хабарламадан артық жібере алмайсыз. Әрекетіңізді кешірек қайталауыңызды өтінеміз.

en: Your name
kk: Сіздің атыңыз

en: Your e-mail address
kk: Сіздін e-mail адресі

en: Send e-mail
kk: E-mail жіберу

en: You must enter a valid e-mail address.
kk: Дұрыс e-mail мекенжайын енгізіңіз.

en: To
kk: Қайда

en: From
kk: Кімнен

en: Custom
kk: Өзгертпелі

en: Roles
kk: Рөлдер

en: Comment
kk: Пікір

en: Hostname
kk: Хосттың аты

en: Published
kk: Жарияланған

en: Signature
kk: Қолтаңба

en: Filter
kk: Фильтрле

en: Location
kk: Орналасуы

en: Promoted to front page
kk: Басты параққа шығарылған

en: Log message
kk: Журнал хабарламасы

en: Poll duration
kk: Дауыс беру ұзақтығы

en: Vocabulary ID
kk: Сөздіктің ID

en: Term name
kk: Термин аты

en: Last access
kk: Соңғы қатынас

en: Severity
kk: Қауіптілік

en: Field type
kk: Өрістін типы

en: Fields
kk: Өрістер

en: Count
kk: Саны

en: Mode
kk: күй

en: Items
kk: Элементтер

en: Last update
kk: Соңғы жаңартулар

en: Performance
kk: Өнімділік

en: Medium
kk: Орташа

en: Details
kk: Мәліметтер

en: System
kk: Системасы

en: Unlimited
kk: Шексіз

en: Send
kk: Жіберіңіз

en: Code
kk: Коды

en: General
kk: Басты

en: Recent posts
kk: Соңғы жазбалар

en: Table
kk: Кесте

en: am
kk: ертенгі уақыт

en: !time ago
kk: !time бұрын

en: Other
kk: Басқа

en: Background color
kk: Фон түсі

en: Text color
kk: Мәтін түсі

en: Navigation
kk: Навигация

en: User login
kk: Жүйеге кіру

en: Blog
kk: Блогі

en: Add new comment
kk: Жаңа пікірді жазу

en: String
kk: Жазба жолы

en: Users
kk: Пайдаланушылар

en: Not installed
kk: Орнатылмаған

en: Referrer
kk: Сілтеме көзі

en: Site off-line message
kk: Сайт офлайн хабарламасы

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
kk: Қазір сайтта жөндеу жұмыстары жүріп жатыр.

en: Message to show visitors when the site is in off-line mode.
kk: Қонақтарға сайт офлайн кезінде көрсетілетін хабарлама.

en: Create content
kk: Контентті қосу

en: Anonymous
kk: Тіркелмеген қолданушы

en: Filters
kk: Фильтерлері

en: Optional
kk: Міндетті емес

en: Recent comments
kk: Соңғы пікірлер

en: Preformatted
kk: Тегістелген

en: Profile
kk: Профиль

en: Save settings
kk: Теңшелімдерді сақтау

en: Operation
kk: Операция

en: reply
kk: жауап беру

en: Tracker
kk: Трекер

en: Delete rule
kk: Заңды жою

en: Full name
kk: Толық аты

en: Database name
kk: Дерекқор атауы

en: Authoring information
kk: Авторлық ақпарат

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
kk: Әр жолаққа Drupal жолдары сияқты бір парақ жазыңыз. Мысалыға блог парағы үшін %blog және әр жеке блог үшін %blog-wildcard. %front бастапқы парақ.

en: Maximum file size per upload
kk: Файлды жүктеудегі максималды көлем

en: Edit term
kk: Терминді өзгерту

en: Allowed HTML tags
kk: Рұқсат етілген HTML тегтері

en: 1 item | @count items
kk[0]: 1 элемент

en: No items selected.
kk: Еш элемент таңдалған жоқ.

en: The update has been performed.
kk: Жаңарту орындалды.

en: Full text
kk: Толық мәтін

en: The changes have been saved.
kk: Өзгертулер сақталды.

en: Refine
kk: Жаңарту

en: Undo
kk: Қайтару

en: Search results
kk: Іздеу нәтижелері

en: Your search yielded no results
kk: Сіздің іздеуіңіз еш нәтиже бермеді

en: Front page
kk: Басты бет

en: Deleted
kk: Жойылған

en: Languages
kk: Тілдер

en: Publishing options
kk: Жариялау нұсқаулары

en: Configure block
kk: Блокты нұсқау

en: Configure permissions
kk: Рұқсаттарды теңшелеу

en: None.
kk: Ешбір.

en: Existing system path
kk: Жүйелік жол

en: Greater than
kk: Үлкен

en: Less than
kk: Кіші

en: Log out
kk: Шығу

en: The settings have not been saved because of the errors.
kk: Баптаулар қатеге байланысты сақталған жоқ.

en: profile
kk: профиль

en: Your message has been sent.
kk: Сіздің хабарламаңыз жіберілді.

en: warning
kk: ескерту

en: Site information
kk: Сайт туралы мәлімет

en: Blocked
kk: Бұғатталған

en: Results
kk: Нәтижелер

en: open
kk: ашу

en: Parent terms
kk: Ата-аналық терминдер

en: Forums
kk: Форумдар

en: Permissions
kk: Құқықтары

en: Not published
kk: Жарияланбаған

en: Your PHP settings limit the maximum file size per upload to %size.
kk: Сіздің PHP теңшелімдері %size шектеуінен аспау керек.

en: Menu settings
kk: Мәзір теңшелімдері

en: Color scheme
kk: Түс схемасы

en: Gray
kk: Сұр

en: Attach
kk: Қосу

en: Themes
kk: Темалар

en: !name field is required.
kk: !name өрісін толтыру міндет.

en: Processing
kk: Өңделу...

en: date
kk: Күні, айы, жылы

en: File upload error. Could not move uploaded file.
kk: Файлды жүктеу қатесі. Жүктелген файлды роналастыру мүмкін емес.

en: Slogan
kk: Ұран

en: Display on separate page
kk: Бөлек бетте көрсету

en: Location of comment submission form
kk: Пікір орналасуы ұсынылған формада

en: Enter the terms you wish to search for.
kk: Іздейтін терминдерді енгізіңіз.

en: Block description
kk: Блок сипаттамасы

en: Blocks
kk: Блоктар

en: Show block for specific roles
kk: Арнайы рөлдер блогын көрсету

en: Show block on specific pages
kk: Блокты тек қана ерекше парақтарда көрсету

en: The block has been created.
kk: Блок құрылды.

en: Menus
kk: Мәзірлер

en: The update has encountered an error.
kk: Жаңарту кезінде қате табылды.

en: 1 item successfully processed: | @count items successfully processed:
kk[0]: 1 элемент сәтті өңделді:
    @count элемент сәтті өңделді:

en: Publish
kk: Жариялау

en: Permission
kk: Құқық

en: Blue
kk: Көк

en: Menu name
kk: Мәзір атауы

en: Profiles
kk: Профильдер

en: URL path settings
kk: URL жол параметрлері

en: Language neutral
kk: Тілге қатысы жоқ

en: The directory %directory is not writable, because it does not have the correct permissions set.
kk: Каталог %directory жазу үшін қолайлы емес, себебі оған тиісті рұқсаттардың жиыны жоқ

en: Rearrange
kk: Қайта реттеу

en: Show only items where
kk: Төмендегі фильтрге сәйкес элементтерді көрсету

en: Aggregator
kk: Агрегатор

en: The URL %url is invalid. Please enter a fully-qualified URL, such as http://www.example.com/feed.xml.
kk: %url URL-ы жарамсыз. Толық жазылған URL еңгізіңіз, мысалы: http://www.example.com/feed.xml.

en: Book navigation
kk: Кітап навигациясы

en: !a comments per page
kk: Бір параққа !a пікір саны

en: Taxonomy vocabulary
kk: Таксономиялық сөздігі

en: 1 year | @count years
kk[0]: 1 жыл

en: 1 week | @count weeks
kk[0]: 1 апта

en: 1 min | @count min
kk[0]: @count мин

en: 1 sec | @count sec
kk[0]: 1 сек

en: Black
kk: Қара

en: Edit rule
kk: Занды өндеу

en: Registration form
kk: Тіркелу формасы

en: The e-mail address %mail is not valid.
kk: %mail e-mail мекенжайы дұрыс емес.

en: Node count
kk: Материалдардың саны

en: Default order
kk: Әдепкі рет

en: Number of views
kk: Қарастырған саны

en: Or
kk: немесе

en: sort by @s
kk: @s бойынша сұрыпта

en: and
kk: және

en: After saving a new comment
kk: Жаңа пікірді сақтағаннан кейін

en: After deleting a comment
kk: Пікірді жойғаннан кейін

en: After deleting a term
kk: Термин жойылғаннан кейін

en: Save rule
kk: Заңды сақтау

en: The maximum number of contact form submissions a user can perform per hour.
kk: Сағатына бір қолданушыға рұқсат етілген жіберулер саны.

en: Translate
kk: Аудару

en: Create @name
kk: @name құру

en: Not enabled
kk: Қосылған жоқ

en: For security reasons, your upload has been renamed to %filename.
kk: Қауіпсіздік себептерімен, сіздің қайта қотарылған файлыңыздың атауы %filename болып ауыстырылды.

en: User account
kk: Пайдаланушының есебі

en: Acronym
kk: Акроним

en: 1 month | @count months
kk[0]: 1 ай

en: The maximum allowed image size (e.g. 640x480). Set to 0 for no restriction. If an <a href="!image-toolkit-link">image toolkit</a> is installed, files exceeding this value will be scaled down to fit.
kk: Суреттің көлемінің максимал мәні (мысалы, ,640х480). Егер еш шектеу болмаса 0 қойыңыз. Егер <a href="!image-toolkit-link">Суреттің құралдар жиынтығы</a>  қондырылған болса, көлемі шектен асып кеткен файлдардар керек мөлшерге дейін азайтылады.

en: Custom format
kk: Қолданушы пішімі

en: No content available.
kk: Контент жоқ.

en: Run cron
kk: Сron орындайды

en: The file %file could not be saved. An unknown error has occurred.
kk: %file файлы сақталмады. Белгісіз қате орын тапты.

en: Only files with the following extensions are allowed: %files-allowed.
kk: Тек қана %files кеңейтімі бар файлдар рұқсат етілген.

en: The file is %filesize exceeding the maximum file size of %maxsize.
kk: Файл максималды %maxsize файл мөлшерінен %filesize асып кеткен.

en: Upload error. Could not move uploaded file %file to destination %destination.
kk: Жүктеу барысында қате. Тағайындау толтырылған %destination файлды %file басқаша орналастыруға сәті түспеді

en: An illegal choice has been detected. Please contact the site administrator.
kk: Жарамайтын таңдау жасалынды. Сайт администраторымен хабарласыңыз.

en: Illegal choice %choice in !name element.
kk: !name элементінде жарамыз %choice таңдауы.

en: Book outline
kk: Кітам құрылымы

en: Revision information
kk: Ревизия ақпараты

en: The comment you are replying to does not exist.
kk: Жауап бергіңіз келген пікір жоқ.

en: No fields available.
kk: Қатынаулы өрістер жоқ.

en: After saving new content
kk: жаңа мазмұнның сақтауы кейін

en: After deleting content
kk: мазмұнның алып тастауларынан кейiн

en: form
kk: форма

en: Basic options
kk: Негізгі параметрлер

en: Abbreviation
kk: Аббревиатура

en: Inserted
kk: Ендірілді

en: The title of the comment.
kk: Пікір тақырыбы

en: Comment count
kk: Пікір санау

en: Poll
kk: Дауыс беру

en: Search Terms
kk: Іздестіру шарттары

en: contact
kk: Контакттар

en: Contact form
kk: Контакт формасы

en: Rule type
kk: Заңның түрі

en: !name cannot be longer than %max characters but is currently %length characters long.
kk: !name %max санынан ұзын болмауы керек, қазір оның ұзындығы %length символ.

en: Illegal choice %choice in %name element.
kk: %name элементінде жарамсыз %choice таңдауы.

en: No blocks in this region
kk: Бұл ауданда блоктар жоқ

en: Header top
kk: Үстіңгі деректеме басы

en: Ampersand
kk: Амперсанд

en: This account's default language for e-mails, and preferred language for site presentation.
kk: Бұл аккаунттың email-ының әдепкілей тілі және сайттың көрсетілу тілі.

en: The machine-readable name must contain only lowercase letters, numbers, and underscores.
kk: Машина оқи алатын ат тек қана  кіші әріптер, нөмерлер және астыңғы сызықтан тұра алады

en: An error occurred and processing did not complete.
kk: Қате кеткендіктен өңдеу аяқталмады.

en: The value provided for %field is not a valid URL.
kk: Жеткізуші мәні %field дұрыс емес

en: Search form
kk: Іздестіру формасы

en: Popular content
kk: Әйгiлi контент

en: Date and time
kk: Дата және уақыт

en: Content translation
kk: Контент аудармасы

en: Hello <strong>@username</strong>
kk: Cәлем <strong>@username</strong>

en: Sidebar first
kk: Бірінші жақ тақтасы

en: The slogan of the site.
kk: Сайт ұраны

en: The name of the taxonomy term.
kk: Таксономия терминнің аты

en: The optional description of the taxonomy term.
kk: Таксономия терминнің қосымша сипаттамасы

en: The number of nodes tagged with the taxonomy term.
kk: белгіленген түйіндердің мен таксономия терминдердің саны

en: The URL of the taxonomy term.
kk: Таксономия терминның URL-сы

en: The unique ID of the taxonomy vocabulary.
kk: Таксономияның сөздігін бір мәнді ID

en: The name of the taxonomy vocabulary.
kk: Таксономияның сөздігін аты

en: The optional description of the taxonomy vocabulary.
kk: Таксономияның сөздігін қосымша сипаттамасы

en: Site maintenance account
kk: Сайт қызмет көрсету есебі

en: Installing updates
kk: жаңартудың орнатылуы

en: Preparing to update your site
kk: сiздiң сайтыңыздың жаңартуына әзiрлеу

en: Downloading updates failed:
kk: Жаңартулар сәтті қотарламады

en: Updates downloaded successfully.
kk: Жаңарту сәтті аяқталды

en: Fatal error trying to download.
kk: Қотару әрекетте жөнделмес қате

en: Downloading %project
kk: Қотару %project

en: Failed to download %project from %url
kk: %project  %url - даң қотаруға сәтті болмады

en: Update manager
kk: жаңарту басқарушысы

en: Sidebar second
kk: Екінші жақ тақтасы

en: Available variables are: [site:name], [site:url], [user:name], [user:mail], [site:login-url], [site:url-brief], [user:edit-url], [user:one-time-login-url], [user:cancel-url].
kk: Келесі ауыспалыларды қолдануға болады: [site:name], [site:url], [user:name], [user:mail], [site:login-url], [site:url-brief], [user:edit-url], [user:one-time-login-url], [user:cancel-url].
