OpenChurch (7.x-1.11-beta14) - en to hy translation catalogue (16 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Author
hy: Հեղինակ

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: Link
hy: Հղում

en: Image
hy: Նկար

en: Help
hy: Օգնություն

en: Email
hy: Էլ. փոստ

en: Footer
hy: Էջի ներքևի հատված

en: Location
hy: գտնվելու վայրը

en: Appearance
hy: Արտաքին տեսք

en: Menus
hy: Մենյուներ

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
hy: Օգտագործել <em>հիմնական էջերը</em> Ձեր մշտական բովանդակության համար ,ինչպես օրինակ  "Մեր մասին " էջը:
