OpenChurch (7.x-1.11-beta3) - en to lt translation catalogue (43 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Body
lt: Turinys

en: Content
lt: Turinys

en: Author
lt: Autorius

en: Description
lt: Aprašymas

en: Cost
lt: Savikaina

en: Date
lt: Data

en: Link
lt: Nuoroda

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Help
lt: Pagalba

en: Event
lt: Įvykis

en: Email
lt: El. paštas

en: Header
lt: Antraštė

en: Footer
lt: Poraštė

en: Location
lt: Vieta

en: Phone
lt: Telefonas

en: Appearance
lt: Išvaizda

en: Blog
lt: Tinklaraštis

en: Position
lt: Pozicija

en: Features
lt: Savybės

en: Red
lt: Raudona

en: White
lt: Baltas

en: Gray
lt: Pilka

en: Webform
lt: Web forma

en: Create a new form or questionnaire accessible to users. Submission results and statistics are recorded and accessible to privileged users.
lt: Sukurti naują formą ar klausimyną pasiekiama lankytojams. Pateikimų rezultatai ir statistika bus įrašoma ir prieinama administratoriams.

en: Menus
lt: Meniu

en: Green
lt: Žalia

en: Blue
lt: Mėlyna

en: Orange
lt: Oranžinė

en: Black
lt: Juoda

en: About
lt: Apie

en: Main menu
lt: Pagrindinis meniu

en: Header top
lt: Galvos viršus

en: Page top
lt: Puslapio viršus

en: Page bottom
lt: Puslapio apačia

en: Sidebar first
lt: Pirma pusė

en: Manage Users
lt: Tvarkyti Vartotojus

en: The <em>Main</em> menu is used on many sites to show the major sections of the site, often in a top navigation bar.
lt: <em>Pagrindinis</em>meniu daugelyje svetainių naudojamas parodyti pagrindines svetainės skiltis, dažniausiai jis būna viršuje.

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
lt: Naudokite <em>paprastą puslapį</em> statiniam puslapiams, tokiems kaip "Apie mus" puslapiams.

en: Sidebar second
lt: Antra pusė

en: Light Blue
lt: Šviesiai mėlyna

en: Simplenews newsletter
lt: "Simplenews" naujienlaiškis
