OpenChurch (7.x-1.11-beta8) - en to rw translation catalogue (6 entries)

en: Title
rw: Umutwe

en: Red
rw: Umutuku

en: White
rw: Umweru

en: Green
rw: Icyatsi

en: Blue
rw: Ubururu

en: Black
rw: Umukara
