OpenChurch (7.x-1.11-beta9) - en to tr translation catalogue (44 entries)

en: Home
tr: Ana Sayfa

en: Title
tr: Başlık

en: Body
tr: Gövde

en: Content
tr: İçerik

en: Author
tr: Yazar

en: Description
tr: Açıklama

en: Cost
tr: Maliyet

en: Date
tr: Tarih

en: Link
tr: Bağlantı

en: Image
tr: Resim

en: Help
tr: Yardım

en: Background Color
tr: Arkaplan Rengi

en: Podcast
tr: Pod yayını

en: Audio
tr: Ses

en: Event
tr: Olay

en: Email
tr: E-posta

en: Header
tr: Üst bilgi

en: Footer
tr: Alt bilgi

en: Location
tr: Konum

en: Phone
tr: Telefon

en: Appearance
tr: Görünüm

en: Blog
tr: Ağ Günlüğü

en: Position
tr: Konum

en: Features
tr: Özellikler

en: Red
tr: Kırmızı

en: White
tr: Beyaz

en: Gray
tr: Gri

en: Create a new form or questionnaire accessible to users. Submission results and statistics are recorded and accessible to privileged users.
tr: Kullanıcılarınızın erişebileceği yeni bir form veya anket oluşturun. Gönderilerin sonuçları, istatistikleri ayrıcalıklı kullanıcılar için erişilebilir halde olacaktır.

en: Menus
tr: Menüler

en: Green
tr: Yeşil

en: Blue
tr: Mavi

en: Orange
tr: Turuncu

en: Black
tr: Siyah

en: About
tr: Hakkında

en: Main menu
tr: Ana menü

en: Header top
tr: Üstbilginin tepesi

en: Page top
tr: Sayfa başı

en: Page bottom
tr: Sayfanın altı

en: Sidebar first
tr: Birinci kenar çubuğu

en: The <em>Main</em> menu is used on many sites to show the major sections of the site, often in a top navigation bar.
tr: Bir çok sitede kullanılan ve genellikle üst gezinti menüsünde bulunan <em>Ana</em> menü sitenin ana bölümlerini gösterir.

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
tr: <em>Temel sayfa</em>ları, 'Hakkımızda' sayfası gibi sabit içerikler için kullanın.

en: Preface top
tr: Giriş üst

en: Sidebar second
tr: İkinci sütun

en: Site Information
tr: Site Bilgisi
