OpenChurch (7.x-1.17-beta2) - en to ug translation catalogue (17 entries)

en: Home
ug: باشبەت

en: Title
ug: تىما

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Description
ug: بايانى

en: Link
ug: ئۇلىنىش

en: Image
ug: سۈرەت

en: Email
ug: ئېلخەت

en: Header
ug: بەت بېشى

en: Location
ug: ئورنى

en: Appearance
ug: بەت يۈزى

en: Blog
ug: بلوگ

en: Features
ug: ئالاھىدىلىكلىرى

en: Menus
ug: تىزىملىكلەر

en: About
ug: ھەققىدە

en: Main menu
ug: باش تىزىملىك

en: Page top
ug: بەت ئۈستى

en: Page bottom
ug: بەت ئاستى
